O Meme Coin Rekor Kırdı: Dev Balina Binance’e Yolladı!

Popüler meme coin Pepe Coin, son zamanlarda kripto para piyasalarında en çok konuşulan meme coinlerden biri haline geldi. Fiyat düzeltmelerinin hakim olduğu bir ortamda bile yükseliş trendini sürdürdü. Bu noktada Pepe Coin, yeni ATH’lere ulaşarak yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Pepe coin, piyasaya meydan okuyor

Ünlü kurbağa temalı meme kripto para birimi Pepe Coin, fiyat düzeltmesine ilişkin daha geniş piyasa duyarlılığına meydan okumaya devam etti. Zira fiyatı bir kez daha benzeri görülmemiş seviyelere yükseldi. PEPE, meme coin sektörünün toparlanmasının ortasında yeni ATH’ye ulaştı. Böylece konumunu sağlamlaştırdı ve küresel kripto dünyasında büyük ilgi topladı.

Haftalık %50’nin üzerinde kazanç ve ardından geçtiğimiz ay kaydedilen %100’ün üzerinde fiyat artışıyla meme coin, kripto piyasası traderlarının ve yatırımcıların radarında favori olarak ortaya çıktı. Özellikle PEPE, tokenın Mart ayında boğa koşusuna başlamasıyla yıla iyimser bir notla başladı. Dahası, kritik fiyat seviyelerinin üzerinde tutunmayı sürdürdü ve yeni ATH’lere pumplamaya devam etti. Pepe coin bugün 25 Mayıs’ta 0,00001559 dolarlık yeni ATH’ye ulaştı ve yatırımcıların ilgisini çekti. Bu ATH, yukarıda belirtildiği gibi %13’lük bir fiyat artışının ardından geliyor.

4.58 milyon dolarlık tasfiye

Coinglass’ın 4,58 milyon dolarlık tasfiye kaydetmesine rağmen, token bugün olağanüstü bir şekilde toparlanmakta. Ayrıca kurbağa temalı meme token’a yatırımcıların daha fazla dikkatini çekiyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Pepe Coin, yakın zamanda piyasa değeri listesinde en iyi kriptolar arasında 20. sırayı almıştı. Bazı uzmanlara göre belirtilen gelişmelerle birlikte PEPE oldukça yükselişli bir piyasa görünümü çiziyor.

Binance’e yüklü meme coin transferi

Ayrıca ünlü kripto traderı jwynn.eth, bu fiyat yükselişinin ortasında kar elde etmek için dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan Binance’e 491 milyar PEPE yatırdı. Traderın PEPE’nin hâlâ değerinin altında olduğunu düşündüğünü belirtmekte fayda var. Bu yazının yazıldığı an itibariyle PEPE’nin fiyatı son 24 saatte %12,33 arttı. Zira şu anda 0,00001548 dolar seviyesinde işlem görüyor. 24 saatlik en düşük ve en yüksek değerler sırasıyla 0,00001366 dolar ve 0,00001559 dolardır. Lookonchain’in X gönderisi şu şekilde:

James Wynn PEPE’nin hala ciddi şekilde düşük değerde olduğunu söyledi ve yükseliş potansiyelini vurguladı. Ardından Wynn Binance’e toplamda 491 milyar adet PEPE (7,54 milyon dolar değerinde) yatırdı.

Coinglass verileri yatırımcılar arasında karışık duyguların hakim olduğunu gösterdi. Açık pozisyon (OI) %21,58 artarken türev hacmi %41,05 düştü. RSI aşırı alım bölgesinde 74 seviyesinde gezinmeye devam etti ve piyasanın olası bir fiyat düzeltmesine dair hissiyatını doğurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir