Menzil Tarikatı Lideri Lüks Aracı Ve Onlarca Korumasıyla Şov Yaptı!

Son dönemlerde lüks araçlar ve korumalarla gündeme gelen Menzil cemaatinde şeyh Şeydi Muhammed Saki’nin Menzil’den çıkış anları dikkat çekti.

Son zamanlarda iktidara yakınlığı ve lükse düşkünlüğüyle dikkatleri üzerine çeken Menzil Tarikatı, yeni bir görüntüyle sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz günlerde tarikat liderinin oğlu Rağıp’ın lüks aracından inerken kendine şemsiye tutturduğu anlar çok konuşuldu. Vatandaşlar, aracın fiyatının 20 milyon olmasına ve ‘şeyh’in oğlunun lüks içinde yaşamasına tepki gösterdi.

Tarikatın önde gelenleri Adıyaman’ın göbeğinde lüks araçlarla ve araçlarının etraflarında koşuşturan korumalarla dolaşıyor. Hem Avrupa’da hem Türkiye’de milyonlarca liralık araçlarla diyar diyar gezen tarikat lideri Muhammed Saki, sosyal medyaya sızan görüntülerde milyonlarca liralık son model lüks aracıyla Menzil’den çıkış yapıyor.

Ancak daha ilgi çekici olanı ise çıkış yapan tarikat liderinin aracının etrafında koşuşturan onlarca insan…

Menzil tarikatının önemli isimlerinden Seyyid Muhammed Fettah’ın oğlu Galip el Hüseyni de son olarak Avrupa’da lüks yaşamı, milyonluk Mercedes cipi ile seyahat ederken görüntülendi.

Menzil Şeyhi Muhammed Saki’nin Menzilden çıkışı da oldukça dikkat çekti. Çok sayıda koruma ve kalabalığın Zaki’nin aracına eşlik ettiği, birçok insanın lüks aracın yanında koşmak için birbiriyle yarıştığı görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir