Huawei Watch Fit 3 :Apple Watch’a Yeni Alternatif

Huawei Watch Fit serisinin en son modeli olan Watch Fit 3 kare ekran tasarımıyla yenilendi. Spor aktiviteleri ve uyku takibi konusunda üst düzey bir performansa sahip, Apple Watch alternatifi saati sizler için inceledik.

  • Huawei Watch Fit 3 akıllı saatin fiyat bilgisi için tıklayın.

Huawei Watch Fit 3 1.82″ inçlik ekranı 60Hz tazeleme hızına ve 1500 nit maksimum parlaklığa sahip. Yüksek parlaklığı sayesinde güneş tepedeyken bile ekrandan herhangi bir görüş kaybı yaşamanızı engelliyor. Dar çerçevelere ve %77,4 ekran-gövde oranına sahip saatin ekranı 347 PPI ile canlı bir görüntü sağlıyor. Ekranın 60Hz tazeleme hızı ekranı kullanım deneyiminizi ileri seviyeye taşıyor.

Yeni Huawei Watch Fit 3, 9,9 mm⁴ ve 26 gram. Saatin kendisinde malzeme olarak alüminyum alaşım kullanılmış. Kurma kolunu döndürerek, Ana ekranınızı yakınlaştırabilir  veya uzaklaştırabilirsiniz. uygulama listesini yukarı veya aşağı kaydırmak ya da ses seviyesini ayarlamak içinde kurma kolunu kullanabilirsiniz. Fonksiyon tuşunu ise önceden atadığınız uygulamayı kolayca açmak için kullanabilir veya basılı tutarak sesli asistanı aktif hale getirebilirsiniz.

Kalori takibi, diyet günlüğü ve besin analizi gibi özellikleriyle kalorilerinizi sayabileceğiniz, yemek düzeninizi takip edebileceğiniz özellikleri barındıran Huawei Watch Fit 3, sizin için akıllı fitness önerileri yapabiliyor. Egzersiz alışkanlıklarınıza, kalori tüketiminize ve hatta hava koşullarına göre aktiviteler önerir. Dahili GPS sistemi ile koşu veya yürüyüş antrenmanları için size rotalar oluşturur. İçerisinde bulundurduğu 100 adetten fazla spor modu ile kendinize uygun egzersizi bulabilirsiniz. Sadece size egzersizler önermekle kalmayan Huawei Watch Fit 3 koşu, bisiklet ve yüzme dahil yaygın sekiz branş için önerilen ısınma ve soğuma hareketlerini animasyonlarla nasıl yapılacağını gösterir. Aktivasyon halkaları ile kendinize koyduğunuz hedefleri gerçekleştirmenizde size yardımcı olur.

Uyku modu, beyaz ses, doğal ses ve rahatlatıcı müzik özellikleriyle uyumanıza yardımcı olan saat uykunuz esnasında kalp atış hızını, kandaki oksijen oranınızı, ve anormal solunumlarınızı takip etmenizi sağlar. Daha iyi uyumanız için ipuçları ve tavsiyelerde bulunur.

Huawei Watch Fit 3 Fiyat

Yeşil, Gri, Siyah, Pembe ve Beyaz renk seçeneklerinin yanında, kauçuk, naylon ve deri kayış varyantlarına sahip Watch Fit 3 akıllı saatler, Huawei Online Mağaza üzerinde 4.499 TL fiyatla satışa sunuluyor. Vade farksız 3 taksit imkanı yanı sıra, AFIT3PR kupon koduyla 300 TL daha indirim yapılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir